logo

O lokalite

Lokalita

a okolie v tesnej blízkosti

V tesnej blízkosti projektu Dúbravka 200 na ploche menej ako 0,5km² sú realizované celkovo 4 bytové developerské projekty (Dúbravka 200, Dubravy, Tujetoin, Tami) s celkovým počtom viac ako 1250 bytov (priemerný typ je 2izbový), 45 obchodno-admistratívnych prevádzok, dve ubytovne, servis-predajňa áut a obchodné centrum Tesco – Dubrawa, ktoré túto lokalitu výrazne prehusťujú. V lokalite je naplánovaný piaty developerský projekt.

Parkovanie

v lokalite

Statická doprava v lokalite má byť zabezpečená v samotných developerských projektoch, ktoré budujú celkom 1095 parkovacích státí (z toho v projekte Dúbravka 200 je to 386 státí, z týchto je vo vlastníctve ParkingAgatova, s.r.o. 372 státí), ďalších 251 státí vo vlastníctve obchodného centra Tesco – Dubrawa pre vlastných zákazníkov, 50 státí miestnej internátnej ubytovne, ktorá ich ponúka len svojim zákazníkom a predajne aút Seat, ktoré nie sú dostupné verejnosti a 100 neoficiálnych státí nachádzajúcich sa na okolitých cestných komunikáciách, ktorých väčšina obmedzuje tieto komunikácie z obojsmerných na jednosmerné, čo sťažuje prístup k bytovým developerským projektom.

Prognózy

na rok 2017

Očakávaný počet automobilov parkujúcich v lokalite po dosiahnutí kolaudácie a obývaní okolitých projektov v roku 2020 sa očakáva najmenej 1800 automobilov na počet všetkých parkovacích státí 1095 kusov.