logo

O nás

O nás

FACTA, s.r.o. vznikla v roku 2012 ako personálny nástupca etablovanej spoločnosti a stala sa skúseným profesionálom na realitnom trhu. Spoločnosť postupne rozširovala svoju pôsobnosť a  poskytované činnosti na slovenskom trhu až do dnešnej podoby. FACTA, s.r.o. - Reality,  odštepný závod, je výhradný property manager (správca nehnuteľností) pre vlastníka ParkingAgatova, s.r.o., ktorý ponúka na trhu parkovacie státia v garážovom dome v projekte Dúbravka 200. Vlastník disponuje 240 garážovými státiami a ďalšími 132 vonkajšími parkovacími státiami.

Spoločnosť a vlastník v tejto chvíli neprenajíma žiadne svoje parkovacie státia. Ponuka garážových parkovacích státí je výlučne určená pre vlastníkov bytov Agátova 5-7 a investorov. Vonkajšie státia sú vyhradené len pre investičné produkty vlastníka a dočasným užívaním pre určených záujemcov o kúpu parkovacích státí v garážovom dome. Vonkajšie státia vlastník nemá záujem komerčne predávať z dôvodu už zazmluvneného iného účelu využitia.

Upozornenie!

Spoločnosť FACTA, s.r.o. - Reality,  odštepný závod, v projekte zastupuje výlučne manažér projektu Miriama Wolfsbergerová. Akékoľvek osoby, ktoré sa neoprávnene vydávajú za zástupcov spoločnosti FACTA, s.r.o. - Reality,  odštepný závod, alebo za vlastníka ParkingAgatova, s.r.o., ktoré tu nie sú uvedené, konajú nezákonne a môžu záujemcom spôsobiť finančnú škodu. Spoločnosti FACTA, s.r.o. a vlastník ParkingAgatova, s.r.o. za takúto vzniknutú škodu nezodpovedajú.